Odborová organizace Disability Union SAP in Czech Republic
Vytváření skutečných pracovních příležitostí, pracovních podmínek a rozvoje
O nás
Jsme tu, abychom stimulovali tvorbu pracovních míst pro handicapované talenty. Podporujeme poskytování ubytování potřebného v práci. Rádi bychom viděli více udržení a rozvoje postižených, ať je to potřeba.

Naším mottem je Povolení handicapovaným. Spoléháme na Empatii a Inkluzi – zapojte talenty, ať vypadají a cítí se jakkoliv.

Rádi bychom dosáhli naší vize tím, že zajistíme, aby společnosti skutečně najímaly a udržovaly invalidy. Ověřujeme, jaké role postižení dostávají. Zajišťujeme, aby společnosti poskytovaly rozšířené a zaručené školení, které kompenzuje chybějící vzdělání postiženým.

Předsudky a strach z nesplnění očekávání způsobují, že zaměstnavatelé váhají, zda zaměstnat osoby se zdravotním postižením. Obchodní svět trpí tím, že neexistuje žádná skutečná definice diverzity, což je bez postiženych nemyslitelné. Vidíme mnoho ignorance vůči kancelářským prostorům a práci na dálku – jen málo z nich je dostatečně přizpůsobeno a vybaveno pro lidi s potřebami.

Chtěli bychom mít 3 ze 4 % invalidu, jak to vyžaduje zákon – skutečně na výplatní pásce! Budeme rádi, když zdravotně postižení zůstanou 70 % času, který ostatní zaměstnanci tráví ve firmách. Nyní invalidní pobyt z různých důvodů dvakrát kratší. Rádi bychom dosáhli 75% úrovně vysokoškolského vzdělání zdravotně postižených (oproti ostatním zaměstnancům).

Budeme pracovat na dosažení 80% spokojenosti s pracovními podmínkami. Nyní je to méně než 50 %! (čísla jsou převzata z oborových statistik a nejsou vázána na žádnou konkrétní společnost).
  Členství
  Zveme zaměstnance IT firem, zaměstnané i nezaměstnané zdravotně postižené a všem kterým to není jedno
  Chcete-li se k nám přidat, vyplňte prosím formulář v sekci kontakt.

  Od zaměstnanců SAP a zdravotně postižených lidí neočekáváme žádné poplatky. Pouze zapojení dobrovolníků.

  Žádný časový závazek pro členy. Stačí váš hlas podpory.
   Kontaktujte nás
   Grafická 3365/1, Smíchov, 150 00 Praha 5

   IČO: 19720904

   info@disability.cz